Bal karnawałowy
sm0190 Dnia 9.02.2011 roku odbył się bal karnawałowy, w którym udział wzięli wychowankowie Domu Dziecka "Panda" w Kozienicach, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej "Tęcza" w Warce oraz wolontariusze wareckiego gimnazjum. Impreza została zasponsorowana przez Panią Grażynę Kurowską i miała miejsce w Domu Weselnym przy ulicy Fabrycznej. więcej

Mikołajkowy koncert charytatywny.
sm002 W dniu 08.12.2010 roku z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu odbył się koncert charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na prezenty gwiazdkowe dla osób, które oficjalnie są uczniami naszej szkoły, ale ze względów zdrowotnych nie mogą do niej uczęszczać oraz dla znajomej rodziny, która jest w trudnej sytuacji materialnej.

Zbiórka żywności oraz wyjazd do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu.
sm019 W dniach 21-22.10.2010 r. w szkołach podstawowych w Warce oraz w naszym Gimnazjum organizowana była zbiórka żywności na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu. 23.10.2010r. zawieźliśmy wszystkie dary do wspomnianego powyżej schroniska. Gdy tylko przekroczyliśmy bramę placówki przywitał nas niesympatyczny zapach, głośne szczekanie i widok dużej ilości psów zamkniętych w boksach. Był to straszny obraz. W oczach każdego zwierzaka można było dostrzec lęk i nadzieję, że ktoś go przygarnie i pokocha. więcej

Warsztaty terapeutyczne: plecienie dzwoneczków.
sm002 Dnia 21.09.10 i 06.10.10 odbyły się na zajęciach koła wolontariatu warsztaty terapeutyczne. Uczestnicy koła wykonywali dzwoneczki i bałwanki plecione ze sznurka, które następnie ozdabiali kolorowymi wstążkami. Wszyscy bawili się przy tym świetnie. Dzwoneczki wykonane na warsztatach będą sprzedawane na kiermaszu dobroczynnym dnia 8.11.10 r....

Festyn Sąsiada
sm019 Dnia 26 września 2010 r. na terenie Centrum Sportu i Rekreacji odbył się "Festyn Sąsiada" organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Warce. Brało w nim swój czynny udział Szkolne Koło Wolontariatu na czele z p. Dorotą Macioszek.

Wyjazd SKW do Placówki Socjalnej "Panda" w Kozienicach.
sm019 Dnia 25 września w sobotę Szkolny Wolontariat zorganizował wyjazd do Placówki Socjalnej "Panda" w Kozienicach. Mimo godzinnej jazdy, czas w autobusie minął bardzo szybko. Wreszcie wjechaliśmy na plac domu dziecka. Każdy z nas był nieco poddenerwowany, a zwłaszcza osoby, które były tam pierwszy raz.

Edit by: Gabi, Kasiula xD

Made by: Furman, Sosin, Szymon