Festyn S±siada

Dnia 26 wrze¶nia 2010 r. na terenie Centrum Sportu i Rekreacji odbył się "Festyn S±siada" organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniow± w Warce. Brało w nim swój czynny udział Szkolne Koło Wolontariatu na czele z p. Dorot± Macioszek. Starali¶my się umilić ten dzień dzieciom maluj±c im twarze. Chcieli¶my, aby każde życzenie malucha zostało spełnione. Malowali¶my motyle, serduszka, kwiatki, kotki, pieski a chłopcy stawali się spedermenami. Zapraszali¶my też dzieci do narysowania swojego ulubionego s±siada lub po prostu tego, co lubi±. Niedziela była dla nas pracowitym dniem, ale za to bardzo przyjemnym. Miło było popatrzeć na u¶miechnięte twarze.

Za pomoc dziękujemy wolontariuszom: Kindze Wójcik (1g), Annie Tomali (2e), Anicie ¶liszewicz (2e), Adzie Rybarczyk (2h), Marcie Danik (2i), Magdzie Kłosiewicz (3b), Zuzannie Bartczak (3c), Klaudii Kucińskiej (3c), Sylwii Majewskiej (3c), Karolinie Piekarniak (3c) oraz Dagmarze Błaszczykowskiej i Cyprianowi Kaczmarczykowi.

Notatka: Zuzanna Bartczak i Karolina Piekarniak 3c

Edit by: Gabi, Kasiula xD