Dnia 1 czerwca 2008r. Stowarzyszenie "3majmy się razem" zorganizowało na wareckim rynku imprezę z okazji Dnia Dziecka. Brali w niej również udział przedstawiciele oraz opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu maluj±c twarze dzieciom. Niedziela była dla nas bardzo pracowitym dniem, ale przyniosła również wiele satysfakcji i rado¶ci. Na twarzach maluchów powstawały tygryski, kotki, motyle, pieski, serduszka i gwiazdki. Starali¶my się sprostać życzeniom dzieci, choć nie zawsze było to dla nas łatwe. Jednak nie poddawali¶my się, bo najważniejszy był dla nas tego dnia u¶miech każdego malucha. Bawili¶my się tak dobrze, że w następnym roku na pewno weĽmiemy udział w takiej imprezie. Buziaki malowali: Wiktoria Kieturakis, Agnieszka Górczyńska, Marzena Prusik, Angelika Jankowska, Dagmara Błaszczykowska oraz p. Barbara Marchocka, p. Dorota Macioszek Zdjęcia: p. Dorota Macioszek, p. Artur Macioszek.

Made by: Furman, Sosin, Szymon