Zabawa andrzejkowa z wychowankami Domu Dziecka w Kozienicach - 29 listopada 2008 rok.
andrz Dnia 29 listopada 2008r. odbył się wyjazd do Domu Dziecka w Kozienicach. Pani Dyrektor, która opiekuje się wychowankami z "Pandy" serdecznie zaprosiła nas na wspaniałą zabawę Andrzejkową. Na powitanie gości z daleka czekał stół i wspaniała muzyka. Po wykwintnym poczęstunku, który został przygotowany przez wychowanków "Pandy" daliśmy się ponieść rytmom dyskotekowej muzyki.

Dzień Dziecka w Warce - 1 czerwca 2008 rok.
sm025 Dnia 1 czerwca 2008r. Stowarzyszenie "3majmy się razem" zorganizowało na wareckim rynku imprezę z okazji Dnia Dziecka. Brali w niej również udział przedstawiciele oraz opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu malując twarze dzieciom. Niedziela była dla nas bardzo pracowitym dniem, ale przyniosła również wiele satysfakcji i radości.

Warsztaty z pedagogiki zabawy - Marzec i maj 2008 rok.
sm033 Z inicjatywy opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu oraz pedagoga Gimnazjum nr 2 w Błoniu zorganizowane zostały warsztaty z pedagogiki zabawy. Pierwszy raz spotkaliśmy się 08-03-2008r. w Błoniu. W podróż "W 5 godzin dookoła świata" zabrali nas przewodnicy z Travel Internacional.

Edit by: Gabi, Kasiula xD

Made by: Furman, Sosin, Szymon