Duża szkoła... WIELKIE ZMIANY


      1.09.2017r. Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce przekształciły się tworząc Szkołę Podstawową nr 1 w Warce.

      Sale dawnego budynku gimnazjum zostały przystosowane na potrzeby klas 1-3, zaś obiekt "starej" sali gimnastycznej odnowiono i przekazano oddziałom zerówek, czyli naszym najmłodszym uczniom.

      Przyjazne dla oka, kolorowe ściany, meble, a także nowoczesny sprzęt nie tylko umożliwiają uczniom naukę w przyjemnym otoczeniu, lecz także pomagają efektywniej przyswoić wiedzę, w jak najmilszy sposób. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych, jedną z sal oddziałów zerowych połączono ze stołówką, tak aby dzieci nie musiały opuszczać budynku, udając się na ciepły posiłek.

      Dla wszystkich uczniów, zarówno młodszych jak i starszych, dostępne są również świetlice, wyposażone w nowe zabawki, gry edukacyjne oraz miejsca, gdzie w spokoju mogą odrobić pracę domową - każdy znajdzie coś, co ułatwi zorganizowanie czasu przed i po lekcjach.

      Zmiana otoczenia to niełatwe zadanie, jednak przyjazne warunki i wzajemne wsparcie to mapa, dzięki której odnajdziemy się w każdej trudnej sytuacji.        Notatka: Eliza Chojecka
        Foto: Zbigniew Tomczyk

BIP


Powrót do strony głównej

Powrót do strony głównej

© Copyright by Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce