Teatr, nie Teatr!


      25 kwietnia 2017r. uczniowie oraz nauczyciele Publicznego Gimnazjum nr 1 mieli okazję obejrzeć spektakl, pt. "Twój Wybór" realizowany w ramach projektu "Teatr, nie Teatr!", dofinansowany z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Jest to nietypowy program profilaktyczny, realizowany za pomocą Teatru Forum, w którym publiczność staje się integralną częścią przedstawienia i ma wpływ na losy głównego bohatera (w tym przypadku 15 letniej Julki).

      W projekcie, zaczętym już na początku marca, wzięło udział aż 5 uczniów z naszego gimnazjum. Młodzi ludzie stworzyli scenariusz oraz przedstawili problemy, a także różne, nie zawsze proste sytuacje, z którymi może zetknąć się młodzież w codziennym życiu.

      Podziwiając zaangażowanie publiczności oraz chęć aktywnego uczestnictwa w tak pouczającym przedsięwzięciu, jesteśmy pełni optymizmu, myśląc o przyszłości naszych uczniów. Zarówno starszym, jak i młodszym życzymy siły, wytrwałości i odwagi, by móc powiedzieć "nie", gdy wszyscy inni mówią "tak".        Notatka: Eliza Chojecka
        Foto: Zbigniew Tomczyk

BIP


Powrót do strony głównej

Powrót do strony głównej

© Copyright by Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce