-- Pożegnania nadszedł czas ... --

24 czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas naszego gimnazjum. W tych wzruszających chwilach trzecioklasistom towarzyszyli wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice. Na początku uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły w ręce pocztu sztandarowego uczniów klas drugich.
        Pani dyrektor Bożena Sobieraj ogłosiła, że Tytuł Primus Inter Pares, czyli ucznia z naj- wyższą średnią na świadectwie otrzymał Bartłomiej Tybura z klasy 3F. Razem z tytułem Bartek otrzymał stypendium naukowe ufundowane i rokrocznie osobiście wręczane przez pana Roberta Donicę reprezentującego firmę DONIMET. Nie było to jednak jedyne wyróżnienie dla Bartka. Dostał on również list gratulacyjny i nagrodę od Burmistrza Warki, od Banku Spółdzielczego w Warce oraz dyplomy i nagrody m.in. za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych. Gratulujemy.
        Nagrody i dyplomy od Burmistrza Warki i od B. S. w Warce otrzymał również laureat Kuratoryjnego Konkursu Historycznego Bartosz Durka z klasy 3G.
        Najlepsi absolwenci za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz dyplomy i książki. Docenieni zostali także inni uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych oraz którzy brali udział w akcjach charytatywnych. Po życzeniach, podziękowaniach, wzruszającej piosence na pożegnanie i ostatnim spotkaniu ze swoimi wychowawcami przyszła pora na upragnione WAKACJE... Uczniom klas trzecich życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych.