Dzień Edukacji Narodowej / Ślubowanie klas pierwszych

14.10.2016r. uczniowie oraz pracownicy Publicznego Gimnazjum nr 1 w Warce obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Poza niezliczoną liczbą życzeń i miłych słów kierowanych do nauczycieli, uczniowie wyolbrzymili nieco wspomnienia ze szkolnego życia i przedstawili kilka śmiesznych sytuacji z lekcji.

Jednak tegoroczne święto miało szczególne znaczenie dla pierwszoklasistów, którzy dzięki ślubowaniu stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że wszystkim obecnym podobała się uroczystość. Pragniemy raz jeszcze złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom Publicznego Gimnazjum, a przede wszystkim życzymy wytrwałości i trzymamy kciuki za klasy pierwsze - przynieście chwałę naszej szkole!

Przygotowanie uroczystości: Anna Ambroży, Agnieszka Batte-Masiak, Katarzyna Ambroży
        Notatka: Eliza Chojecka