Spektakl profilaktyczny pt. "Sąd nad papierosem".

Dnia 7 czerwca 2016 r. w naszej szkole przedstawiony został spektakl profilaktyczny pt. "Sąd nad papierosem".
        Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie wcielając się w rolę sędziego, prokuratora, adwokata oraz świadków zeznających przeciwko papierosowi. Występ artystyczny pt. "Sąd nad papierosem" miał charakter profilaktyczny. Celem spektaklu było ukazanie naszym gimnazjalistom, jak bardzo szkodliwe są dla ich zdrowia i urody papierosy. Uczniowie znajdujący się na widowni obejrzeli przedstawienie w pełnym skupieniu i z dużym zaciekawieniem.
        Całość rozgrywała się w inscenizacji sądu, gdzie został przeprowadzony wyrok przeciwko papierosowi za wszystkie szkodliwości i choroby, które niosło za sobą jego palenie.
        Spektakl przedstawili uczniowie z klas: 2D, 2E i 2F, a nad całością przedstawienia czuwały: p.Aleksandra Gajewska- Kuna, p.Monika Kamać i p.Dorota Macioszek.

Obsada:

Sędzia Andrea Czasak (2E)
Prokurator Natalia Bonder (2E)
Adwokat Natalia Kwiatkowska (2D)
Papieros Natalia Woźniak (2D)
Gardło Bartłomiej Zatorski (2E)
Żołądek Mikołaj Grzmil (2D)
Oskrzela Piotr Cieślak (2D)
Portfel Monika Gilarska (2D)
Serce Sławomir Sielski (2D)
Płuca Natalia Gabler (2E)
Skóra Julia Cieślakowska (2E)