SZKOLNY KONKURS NA WYKONANIE POSTACI ŚW. MIKOŁAJA

Od tygodnia w "łączniku" możemy podziwić liczne postaci Mikołaja, stojące dumnie przed choinką. Wizyta Mikołajów, przypominających wszystkim o nadchodzącym okresie świątecznym, ma związek z konkursem na wykonanie przestrzennej postaci św. Mikołaja, który został rozstrzygnięty 14 grudnia 2016 r.

Konkurs został zorganizowany przez Dyrektora Szkoły, Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Wzięli w nim udział uczniowie z niemal wszystkich klas naszego gimnazjum. Jury pod przewodnictwem p. Małgorzaty Chojnackiej stanęło przed nie lada wyzwaniem, ponieważ poziom wykonania Mikołajów był naprawdę bardzo wysoki. Ostatecznie postanowiono uhonorować następujących uczniów:

I miejsce:
Olga Celejewska i Weronika Prusińska (1f)

II miejsca:
Sara Marczak, Julia Donica, Daria Żuchnicka, Paulina Wrzesińska, Wiktoria Adamczyk, Anna Bukowska i Julia Aleksandrowicz (1c)
Weronika Witkowska, Anna Zatorska i Emilia Górniewicz (1e)

III miejsca:
Aleksandra Okrasa i Kornelia Dacka (3a)
Magdalena Tomala i Przemysław Staszewski (3c)
Katarzyna Strzelczyk, Mateusz Turek i Aleksander Cendrowicz (2e)

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Notatka: Piotr Pietrzak