"STOP DOPALACZOM" - konkurs na najlepszy plakat

W związku z ogólnopolską akcją STOP DOPALACZOM w naszym gimnazjum w ramach Rekolekcji Wielkopostnych został zorganizowany szkolny konkurs na najlepszy plakat tematyczny dotyczący dopalaczy, a właściwie ich wpływu na zdrowie i życie młodzieży.
      Przedsięwzięcie miało na celu uświadomienie młodzieży zagrożeń związanych z zażywaniem dopalaczy oraz promowanie zdrowego stylu życia. Forma konkursu służy także kształtowaniu  postaw asertywnych wśród młodzieży oraz rozwijaniu zdolności artystycznych.
      Każda klasa miała w terminie do 15 marca br. wykonać taki plakat. Technika była dowolna. Bardzo trudno było zdecydować, który plakat, a właściwie, która klasa bardziej wyraziście pokazała negatywny wpływ dopalaczy.

Jury konkursu:
1 p. Bożena Sobieraj
2. p. Anna Łoboda
3. p. Urszula Sasin-Kutyna
4. ucz. Kamila Kata
5. ucz. Magdalena Tomala

Konkurs wygrały plakaty stworzone przez uczniów klasy:
2 e - I miejsce
1 b - II miejsce
3 d - III miejsce

Podczas tworzenia plakatów klasy bardzo zintegrowały się z sobą, jednocześnie uświadamiając sobie zagrożenia, jakie niosą za sobą środki psychotropowe. Wychowawcom i uczniom gratulujemy.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Notatka: Urszula Sasin-Kutyna