-- Dzień Życzliwości --

Dnia 21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Na ścianach korytarzy mogliśmy zobaczyć plakaty wykonane przez uczniów wszystkich klas, które przypominały nam czym jest życzliwość i jak ją ukazywać w codziennym życiu. Znacznie prace ułatwiły nam cytaty oraz sentencje sławnych ludzi, które miał być umieszczane w naszych projektach. Wszyscy częstowali się jabłkami, co wywołało uśmiech na wielu twarzach. Taką miłą niespodziankę przygotowali nam rodzice. Nalepki z napisem „Miłego Dnia” były kropką nad „i” obchodu tego święta w naszej szkole. Cała akcja jednak nie ograniczała się jedynie na terenie naszej placówki. Razem z darem naszych wareckich sadów wyszliśmy rozdawać pyszne owoce mieszkańcom Warki. Ludzie przeważnie przyjmowali nas z uśmiechem, dziękując dostawali wykonane przez nas naklejki, a my obdarowywaliśmy ich naszym entuzjazmem. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa będzie dalej kontynuowana, stanie się naszą tradycją, a twórcom wszystkich prac serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i trud! Wierzymy w to, że bycie życzliwym nie ograniczy się jedynie do tego święta, ale będzie to dzień obchodzony przez całe 365 dni w roku.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Natalia Kościanek.