Dzień Otwarty 2016

Tegoroczny Dzień Otwarty dla uczniów klas szóstych został zorganizowany 13 maja. Do naszego gimnazjum licznie przybyli uczniowie szkół podstawowych z Warki, Michałowia, Wrociszewa oraz z Nowej Wsi.

Na naszych młodych gości czekało szereg atrakcji:

• zabawne scenki z życia wybranych uczonych opracowane przez p. Piotra Pietrzaka
  • popisy wokalne chóru i solistów pod kierunkiem p. Katarzyny Ambroży ("Mama Mia" - Angelika Jakubowska, "Piosenka o cukrzycy", piosenki o Warce)
  • inscenizacja bajki "Kopciuszek" w języku niemieckim przygotowana przez panie Annę Pawelczyk i Agnieszkę Pawłowską
  • pokazy tańca przygotowane przez p. Katarzynę Szeląg-Luśniewską ("Cotton Eye Joe", "My Słowianie")
  • skecz taneczny zespołu "Kosma"
  • taniec z wykorzystaniem Hula-Hop wykonany przez Karinę Grzelewską
  • popisy taneczne ze skakankami zespołu "Jump Rope" przygotowanego przez p. Monikę Kamać
  • drama "Zagubieni" w wykonaniu zespołu "Wild Seekers"

Po zakończeniu części artystyczno-rozrywkowej, która miała miejsce na sali gimnastycznej, nasi goście mieli możliwość zwiedzenia szkoły oraz obejrzenia wystaw i prezentacji przygotowanych w ramach projektów edukacyjnych.

Nad sprawnym przebiegiem całej imprezy czuwał p. Piotr Pietrzak oraz p. Adam Grześka.

Notatka: Piotr Pietrzak