Stypendyści Lokalnego Funduszu Stypendialnego W.A.R.K.A.

Dnia 7 października w Zajeździe na Winiarach w Warce odbyła się inauguracja honorująca Stypendystów Lokalnego Funduszu Stypendialnego W.A.R.K.A.. To święto nowych 23 Stypendystów programu oraz uwieńczenie działań Stowarzyszenia W.A.R.K.A., Fundacji im. Batorego, Partnerów oraz Lokalnych Sponsorów. Dzięki nim udało się wyłonić i wspomóc w rozwijaniu pasji tak dużą liczbę uczniów z terenu Gminy Warka. 23 młodych, uzdolnionych ludzi podpisało umowy stypendialne, na podstawie których przez 10 miesięcy otrzymywać będą kwotę 150 złotych na rozwijanie swoich pasji i zain- teresowań. Stypendyści z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Warce:

-Patrycja Olędzka
-Aleksandra Cichońska
-Natalia Kwiatkowska
-Aurelia Kalbarczyk
-Kamila Kata
-Weronika Zatorska
-Natalia Dąbrowska
-Eliza Wargala
-Eryk Puk

logo

Projekt wspierają Partnerzy: Dworek na Długiej, szkoły gimnazjalne (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce i Publiczne Gimnazjum im. Ks. Pawła Heintscha w Dębnowoli) i ponadgimnazjalne (Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego w Warce, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1 PLM “Warszawa” i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi) z Gminy Warka.

Notatka: Aleksandra Gajewska Kuna