-- Kiermasz rękodzieła --

7 października 2013r. podczas Dnia Otwartego w gimnazjum odbędzie się kiermasz rękodzieła, który przygotowują wolontariusze. Będzie można zakupić ozdobione techniką decoupage przedmioty, oryginalne kartki na różne okazje i świeże truskawki. Tak, tak - truskawki. Mogą być miłą ozdobą przypominającą lato albo świetną zabawką dla maluchów lubiących bawić się w sklep. Dla miłośników lawendy - pachnące, lawendowe serduszka, również ozdobione techniką decoupage. Na zdjęciach kilka propozycji z naszej oferty. Kolejne przedmioty czekają w kolejce na zdobienie. Serdecznie zapraszamy do gimnazjum na stoisko tuż przy sali gimnastycznej. Zaczynamy o 16.30. Odwiedzając nas będą mogli Państwo wesprzeć działania Szkolnego Koła Wolontariatu.

Notatka i foto: Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu