Festiwal Piosenki o Zdrowiu

W dniu 14 maja 2015 roku w Grójcu odbył się Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Warunkiem uczestnictwa w tym festiwalu było napisanie autorskiego tekstu piosenki pod hasłem "Z pola na stół - uczyń jedzenie bezpiecznym".
      Naszą szkołę reprezentował zespół składający się z 10 uczennic (Aleksandra Kacprzak, Agata Kacprzak, Karolina Łazarska, Patrycja Olędzka, Zofia Przybylska z II C oraz Katarzyna Kłos, Marta Galińska, Julia Gajewska, Gabrysia Wojciechowska i Weronika Lisiewska z III B).
      Uczennice bardzo ładnie w oryginalnych strojach zaprezentowały piosenkę pt. "Owoce, warzywa - to jest siła!" pod kierunkiem p. Katarzyny Ambroży, która była również autorką tekstu piosenki.
      Nasza szkoła w tym festiwalu (w etapie powiatowym) zajęła 3 miejsce. Uczennice wróciły z paczkami słodyczy oraz nagrodą dla szkoły.

dyplom

Notatka: Katarzyna Ambroży