-- Imieniny Patrona - Dzień Otwarty --

8 maja 2014 roku świętowaliśmy Imieniny Patrona naszej szkoły - Stanisława Marciniaka. Odbył się również Dzień Otwarty i pokaz projektów edukacyjnych dla uczniów klas szóstych. Tego dnia przedstawiony został apel, który w dużej części poświęcony był naszemu Patronowi i Warce.
        Pierwszym punktem programu był teleturniej "Jeden z sześciu", prowadzony przez Adama Jędrala, w którym to reprezentanci klas drugich odpowiadali na pytania związane
z życiem Stanisława Marciniaka i historią naszego gimnazjum.
        Później z kolei uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności w programie "Warka ma talent", a oceniało ich bardzo przychylne jury w składzie: Żaneta Górecka, Wojciech Niemirski i Nina Aleksandrowicz.
        W czasie przerwy wszyscy mogli zapoznać się z programem zdrowego odżywiania
oraz spróbować np. smacznego chleba lub herbatki z pokrzywy.
        Po krótkiej przerwie publiczność miała okazje kibicować dwóm rywalizującym drużynom w teleturnieju "Kocham Cię, Warko", prowadzonym przez Wiktora Werbanowskiego.
Całość uświetnił chór prowadzony przez panią Katarzynę Ambroży.
        Ostatnim punktem programu był pokaz klipu promocyjnego, nagranego przez uczniów naszej szkoły.

Pokaz projektów edukacyjnych można zobaczyć tutaj
        Lipdub nagrany przez uczniów naszej szkoły można zobaczyć tutaj

Koordynatorzy projektu:
        Dominika Tomaszewska, Aleksandra Szymaniak, Marta Rutka, Magda Wąsowska
        Notatka: Aleksandra Dąbrówka (kl. 3F)
        Foto: Zbigniew Tomczyk, Dominika Szczepańska (kl. 3E)