-- POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS ... --

Dnia 27 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas gimnazjum. W tych wzruszających chwilach trzecioklasistom towarzyszyli wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice. Najlepsi absolwenci za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz dyplomy i książki. Tytuł Primus Inter Pares, czyli ucznia z najwyższą średnią na świadectwie otrzymała Weronika Niemirska z klasy 3H. Docenieni zostali także uczniowie, którzy odnieœli sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych oraz którzy brali udział w akcjach charytatywnych. Nastąpiło również przekazanie sztandaru szkoły w ręce pocztu sztandarowego uczniów klas drugich. Całą uroczystość uświetnił ciekawy program artystyczny. Uczniom klas trzecich życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych. A teraz przyszła pora na upragnione WAKACJE...