ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH - DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 15 paŸdziernika 2012 roku odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas pierwszych.
W uroczystości poza dyrekcją, nauczycielami i uczniami uczestniczyli rodzice i zaproszeni goście.
Po powitaniu zgromadzonych przedstawicieli uczniów głos zabrała p. Dyrektor. Następnie wprowadzono sztandar szkoły, a po odśpiewaniu hymnu państwowego pierwszoklasiści powtórzyli tekst ślubowania. Podpisane przez uczniów pamiątkowe akty ślubowania przekazano dyrekcji. Hymn szkoły zakończył część oficjalną uroczystości. W dalszej części, uczniowie prezentowali zabawne dialogi i piosenki składające się na niezbyt długą, ale bardzo przyjemną część artystyczną nawiązującą do ślubowania jak również do Dnia Nauczyciela.

Przygotowanie uroczystości i notatka: Agnieszka Batte Stawicka