DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

14 października 2011 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Było to nie tylko święto dla Naszych Nauczycieli, ale również dla "Pierwszaków" - rocznik 2011/2012. Uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności. Wobec nauczycieli, uczniów oraz rodziców złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali z rąk wychowawców Akty Ślubowania.
        Część artystyczną uświetnił Nasz Patron - czcigodny Stulatek - Stanisław Marciniak (w tej roli uczeń klasy 3D - Tobiasz Wroniewicz). Wywiad, który przeprowadził z nim Robert Regulski (uczeń klasy 3H), przybliżył sylwetkę Patrona Szkoły wszystkim "Pierwszakom".
        Przedstawiciele klas pierwszych zasadzili przed budynkiem szkoły krzewy żywotnika. Będą one długowieczną pamiątką ślubowania rocznika 2011/2012.

Przygotowanie uroczystości i notatka: Dorota Kuśmierska