"DZIEŃ KOBIET 2010"

Dnia 09.03.2010 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji "Dnia Kobiet". W przygotowanie uroczysto¶ci zaangażowali się zarówno nauczyciele jak i uczniowie. Chłopcy przygotowali teleturniej muzyczny "Jaka to melodia". Do udziału w nim zaprosili nauczycielki i uczennice naszego gimnazjum. Zabawa była przednia. W skład zespołu muzycznego wchodzili: p. A. Białek, p. M. Malec, p. P. Pietrzak, ks. S. Paszowski, M. Miziołek, J. Tomala i M. Homa. W rolę konferansjerów wcielili się p. M. Malec i p. T. Chojecki. Po każdej rundzie zdolno¶ciami wokalnymi popisywały się Klaudia Kaczmarczyk (3A) i Klaudia Onyszko (2C). Na zakończenie "Chłopcy z naszej paki" chóralnie od¶piewali piosenkę pt. "Kiedy byłem małym chłopcem".

Przygotowanie: p. Dominika Tomaszewska i p. Mirosław Malec
        Notatka: p. Dominika Tomaszewska
        Foto: Marcin Wojciechowski (2F)